На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

 

book_83614375  

 

 

Збірник нескладних, але корисних вправ зі шкільного курсу геометрії.

 

         (Видання друге,перероблене)

 

 

Фрагмент для ознайомлення (~0,5 Mb, PDF)

 

 

Передмова

Посібник містить 1472 нескладних, але корисних вправ з усього шкільного курсу геометрії.

Переважну більшість вправ, запропонованих у посібнику, можна виконувати без додаткових записів на дошці чи рисунків, хоча посібник містить вправи, в яких додаткові записи (наприклад, додаткова побудова) є необхідними. Складніші вправи позначено зірочкою.

Абсолютна більшість вправ, запропонованих у посібнику, потребує миттєвої відповіді або розв’язується за допомогою 1–3 логічних кроків . Саме такі вправи складають першу частину завдань зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Тому посібник також принесе користь тим, хто готується до ЗНО.

Основна мета посібника — допомогти вчителю математики у доборі нескладних, але корисних вправ (в основному, початкового та середнього рівнів навчальних досягнень) зі шкільного курсу геометрії. Саме таких вправ бракує у діючих підручниках. Ці вправи учитель може пропонувати на різних етапах навчання: під час повторення, актуалізації опорних знань, вивчення нового матеріалу та його закріплення. Посібник написано відповідно до програми, тому легко адаптується до будь-якого підручника.

Під час виконання запропонованих вправ учні закріплюють теоретичні знання, тренують пам’ять, підвищують свою логічну та за-гальноматематичну культуру. Нескладні вправи розвивають в учнів уважність, спостережливість, ініціативу, пробуджують інтерес до

математики. розв’язавши нескладну вправу, слабкий учень повинен повірити у свої сили, для середнього та сильного учня розв’язування

таких вправ дозволить закласти фундамент для розв’язування складніших вправ.

У посібнику відсутні відповіді до вправ, тому вчитель, придбавши збірник на весь клас (або один примірник на парту), може використо-вувати його як дидактичний матеріал.

 

 

 

Попередня книга    Наступна книга