На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта           

Алгебра і початки аналізу та геометрія. Збірник самостійних та тематичних контрольних робіт (профільний рівень) .  11 клас

 

Фрагмент для ознайомлення (~0,6 Mb, PDF)

 

        Купити книгу, скориставшись послугой «КНИГА—ПОШТОЮ».

 

Попередня книга      Наступна книга

 

    Посібник містить дидактичні матеріали для перевірки рівня навчальних досягнень учнів з алгебри і початків аналізу та геометрії у 11 класі (профільний рівень). У посібнику подано 11 самостійну і 10 тематичних контрольних робіт з алгебри і початків аналізу та 7 самостійних і 5 тематичних контрольних робіт з геометрії.
    Для зручності користування посібником у назві кожної самостійної та тематичної контрольної роботи вказано тему, навчальні досягнення з якої перевіряються цією роботою. Для самостійних робіт використано позначення «С», для тематичних контрольних робіт – «ТКР», поряд з якими вказано номер роботи.
     Тексти самостійних робіт складено у чотирьох варіантах,а тематичних контрольних робіт – у двох варіантах, що сприятиме самостійності виконання завдань та об’єктивному оцінюванню навчальних досягнень учнів.
     Зміст і порядок слідування самостійних і тематичних контрольних робіт відповідає змісту та порядку слідування навчального матеріалу програми, тому запропонований посібник легко можна адаптувати до чинних в Україні підручників.
     Зміст більшості завдань, які запропоновано для самостійних і тематичних контрольних робіт, є типовим та аналогічним до  місту завдань, що використовувалися протягом останніх років для проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Ураховуючи специфіку навчання на профільному рівні, усі завдання самостійних і тематичних контрольних робіт є завданнями відкритої форми.