На главную Об авторе Статьи Книги Учебники Учебники Партнеры Издателям Презентации Почта         

Алгебра і початки аналізу та геометрія. Збірник самостійних та тематичних контрольних робіт (профільний рівень) .  10 клас

 

Фрагмент для ознайомлення (~0,4 Mb, PDF)

 

                          Купить книгу, воспользовавшись услугой «КНИГА—ПОЧТОЙ».

 

Попередня книга      Наступна книга

 

    Посібник містить дидактичні матеріали для перевірки рівня навчальних досягнень учнів з алгебри і початків аналізу та геометрії у 10 класі (профільний рівень). У посібнику подано 21 самостійну і 12 тематичних контрольних робіт з алгебри і початків аналізу та 11 самостійних і 8 тематичних контрольних робіт з геометрії.
    Для зручності користування посібником у назві кожної самостійної та тематичної контрольної роботи вказано тему, навчальні досягнення з якої перевіряються цією роботою. Для самостійних робіт використано позначення «С», для тематичних контрольних робіт – «ТКР», поряд з якими вказано номер роботи.
     Тексти самостійних робіт складено у чотирьох варіантах,а тематичних контрольних робіт – у двох варіантах, що сприятиме самостійності виконання завдань та об’єктивному оцінюванню навчальних досягнень учнів.
     Зміст і порядок слідування самостійних і тематичних контрольних робіт відповідає змісту та порядку слідування навчального матеріалу програми, тому запропонований посібник легко можна адаптувати до чинних в Україні підручників.
     Зміст більшості завдань, які запропоновано для самостійних і тематичних контрольних робіт, є типовим та аналогічним до  місту завдань, що використовувалися протягом останніх років для проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Ураховуючи специфіку навчання на профільному рівні, усі завдання самостійних і тематичних контрольних робіт є завданнями відкритої форми.