На главную Об авторе Статьи Книги Учебники Учебники Партнеры Издателям Почта

о118Купить книгу, воспользовавшись услугой «КНИГА—ПОЧТОЙ».

 

Купить книгу в издательстве

 

ЗНО+ДПА. Математика.

Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього

незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації

 

( 312 стор формата А4, Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України від 05.11.12 р. №1/11-17209)

 

Фрагмент для ознайомлення (~1,96 Mb, PDF)

 

 

Шановні старшокласники!

               Результати державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) є вкрай важливими для старшокласників. Сподіваюся, що посібник, який ви тримаєте в руках, допоможе якісно підготуватися до цих випробувань!

               Посібник охоплює матеріал шкільного курсу математики 5–11 класів. Теоретичний курс посібника, приклади розв’язування вправ і тестових завдань, вправи для самостійного виконання складено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів та програми ЗНО з математики.

               Усі вправи, як розв’язані в посібнику, так і запропоновані до самостійного виконання, є аналогічними до вправ, що використовувалися в останні роки під час ДПА та ЗНО. Розглянемо типи вправ, які традиційно використовуються під час проведення ДПА та ЗНО.

               1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді у форматі ДПА. Учаснику тестування пропонується завдання, до якого подано 4 варіанти відповідей, тільки один з яких є правильним.

               2. Завдання з короткою відповіддю у форматі ДПА. Такою відповіддю може бути, наприклад, число, вираз, корені рівняння тощо.

               3. Завдання з повним розв’язанням у форматі ДПА.

               4. Завдання з вибором однієї правильної відповіді у форматі ЗНО. Учаснику тестування пропонується завдання, до якого подано 5 варіантів відповідей, тільки один з яких є (або може бути) правильним.

               5. Завдання на встановлення відповідностей у форматі ЗНО. До кожного завдання у таких вправах подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, потрібно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і буквами

(утворити логічні пари).

               6. Завдання з короткою відповіддю у форматі ЗНО. Під час виконання цих завдань потрібно отримати числовий результат тієї розмірності, яку вказано в умові. Цей результат є цілим числом або скінченним десятковим дробом.

               Весь матеріал посібника поділено на 22 теми з алгебри і початків аналізу та 14 тем з геометрії. Кожна з тем містить одну або дві вправи, всього 29 вправ з алгебри та початків аналізу і  16 вправ з геометрії.

               Вправи, що належать до програми 5–9 класів, містять такі завдання:

               1.1–1.3. Завдання з вибором однієї правильної відповіді у форматі ДПА;

               2.1–2.3. Завдання з вибором однієї правильної відповіді у форматі ЗНО.

               3.1. Завдання на встановлення відповідностей у форматі ЗНО.

               4.1–4.3. Завдання з короткою відповіддю у форматі ЗНО.

               Вправи, що належать до програми 10–11 класів, крім вказаних вище, містять ще такі завдання:

               5.1–5.3. Завдання з короткою відповіддю у форматі ДПА.

               6.1–6.2. Завдання з повним розв’язанням у форматі ДПА.

               Указаний розподіл завдань відповідає принципам складання тестів ДПА та ЗНО, що використовується в останні роки в Україні.

               Наприкінці посібника наводяться по два тренувальні тести у форматі ДПА та ЗНО. До всіх вправ та тренувальних тестів подано відповіді.

Шановні вчителі!

               Сподіваюся, що запропонований посібник допоможе вам у підготовці випускників до ДПА та ЗНО. Маю надію, що посібник стане в пригоді як під час групових (факультативних), так і під час індивідуальних занять.

               Посібник допоможе узагальнити і систематизувати матеріал за курс математики 5–11 класів та підготувати учнів безпосередньо до форм проведення ДПА та ЗНО.

Автор

 

Попередня книга     Наступна книга