На главную Об авторе Статьи Книги Учебники Учебники Партнеры Издателям Почта

о117Купить книгу, воспользовавшись услугой «КНИГА—ПОЧТОЙ».

 

Купить книгу в издательстве

 

Математика. ЗНО за 30 днів. Навчальний посібник для підготовки до  зовнішнього незалежного оцінювання

 

( 240  стор формата А4, Рекомендовано Міністерством освіти і науки,молоді та спорту України від 05.11.12 р. №1/11-17208)

 

 

Фрагмент для ознайомлення (~2,1 Mb, PDF)

 

 

Шановні абітурієнти!

 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) є вкрай важливими для абітурієнтів. Для того щоб сертифікат з результатами ЗНО брав участь у конкурсі, кількість балів у ньому повинна бути не меншою від 124 із 200 можливих за умови, що математика не є профільною

дисципліною, і не меншою від 140 балів із 200 можливих у випадку, коли математика – профільний предмет.

Сподіваюся, що посібник, який ви тримаєте в руках, допоможе швидко і якісно підготуватися до ЗНО в умовах обмеженого часу як учням, що мають достатні знання, так і учням, які за кілька місяців до закінчення школи вирішили складати ЗНО з математики.

Спочатку перевірте, що ви знаєте!Для цього виконайте тренувальний тест № 1, який повністю відповідає програмі ЗНО з математики. Тест складається із завдань кількох типів. Спочатку пропонується 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді (№ 1 – № 20). Це завдання оцінюється в 1 бал, якщо вказано правильну відповідь, і 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповіді не надано.

Далі подано 4 завдання на встановлення відповідностей (№ 21 – № 24). До кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і буквами (утворити логічні пари). Завдання вважають виконаним, якщо абітурієнт правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д). Абітурієнт отримує 1 бал за кожну правильно встановлену відповідь (логічну пару) і 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Далі пропонується 9 завдань відкритої форми з короткою відповіддю (№ 25 – № 33). Під час виконання цих завдань потрібно отримати числовий результат тієї розмірності, яка вказана в умові. Цей результат є цілим числом або скінченним десятковим дробом. Абітурієнт отримує

2 бали, якщо зазначено правильну відповідь, і 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Виконуючи тренувальний тест, оберіть правильний варіант відповіді до кожного із завдань та потренуйтеся позначати його в бланку відповідей (с. 8). Не робіть інших позначок у бланку, оскільки комп’ютерна програма реєструватиме їх як помилки. Після виконання тренувального тесту № 1 перевірте відповіді до нього та ознайомтеся із розв’язаннями. Знай діть суму тестових балів, які ви отримали за його виконання. Тестові бали за спеціальною таблицею переводяться у бали сертифіката (від 100 до 200 балів). Ці таблиці оприлюднюються після перевірки всіх робіт Українським центром оцінювання якості освіти і кожного року є оригінальними.

Приступаємо до роботи!Теоретичний курс посібника, приклади розв’язання вправ і тестових завдань, тестові завдання для самостійного виконання складено відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики, що оприлюднена на сайті Укра-

їнського центру оцінювання якості освіти. Посібник розраховано на 30 днів підготовки по 120–180 хвилин щодня. Раджу після кожних 40–45 хвилин підготовки робити перерву 10–15 хвилин. Кожний день підготовки закінчуйте завданнями для самостійного виконання. У кінці посібника до усіх цих завдань наведено відповіді.

Чого навчилися? Після опрацювання посібника виконайте тренувальний тест № 2 та порівняйте його результати з результатами тренувального тесту № 1.

 

Шановні вчителі!

 

Сподіваюсь, що запропонований посібник допоможе вам у підготовці абітурієнтів до ЗНО в рамках обмеженого часу. Маю надію, що посібник стане в нагоді як під час групових (факультативних), так і під час індивідуальних занять.

Посібник допоможе узагальнити і систематизувати матеріал за курс математики 5–11 класів та підготувати учнів безпосередньо до форми проведення ЗНО.

Автор

 

 

Попередня книга     Наступна книга