На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

                                                                                    Математика, 1кл. Навчальний посібник

Частина 2  

Навчальний посібник для 1 класу закладів загальної середньої освіти

 

Фрагмент для ознайомлення

 

Пропонуємо вашій увазі посібник у трьох частинах. Видання відповідає ТОП з математики для 1 класу, створеній під керівництвом О. Я. Савченко, та охоплює матеріал до кожного уроку згідно з навчальним планом.

 

Кожна частина посібника має просту й зрозумілу дітям та зручну для педагогів і батьків поурочну будову. Уроки об’єднано у вісім розділів. Кожен урок присвячено певній темі, його змістове наповнення дібрано таким чином, що нове вводиться за допомогою діяльнісного методу навчання, закріплюється на практиці, за зразком, на основі спостережень, спонукання до вибору, формулювання висновків. Завдання чіткі й зрозумілі, виконання їх запропоновано з опорою на зразок, малюнок, схему тощо. Диференційований підхід реалізовано за допомогою вправ підвищеної складності. Подано вправи для тренування математичного письма, завдання для рефлексії. Апарат орієнтування включає зокрема оптимальну кількість виразних умовних позначень та «Зміст».

 

Підходить як для очного, так і для дистанційного чи змішаного навчання. Для учнів 1 класу, учителів початкової школи, методистів, батьків.  

   

 

 Попередня книга     Наступна книга