На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

 

 

Математика. Комплексне видання. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА.

 

                   Фрагмент для ознайомлення (~1,5 Mb, pdf)

 

                          Купити книгу, скориставшись послугой «КНИГА—ПОШТОЮ».

Купити книгу у видавництві

 

Попередня книга      Наступна книга

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Книга, яку ви тримаєте в руках, є частиною комплекту для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), що складається з трьох посібників. Сподіваємося, що робота із посібниками цього комплекту допоможе ретельно підготуватися до ЗНО рівня стандарту та профільного рівня, та отримати гарну оцінку за державну підсумкову атестацію (ДПА) та високий рейтинговий бал ЗНО!

Теоретичний курс, приклади розв’язування вправ та тестові завдання складено у відповідності до програм зовнішнього незалежного оцінювання з математики для рівня стандарту та профільного рівня (див. сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua).\

 

УВАГА! Інформація, що стосується лише профільного рівня виокремлена у рамку.

 

Матеріал посібника розподілено на 6 розділів: 4 розділи з алгебри і початків аналізу та 2 з геометрії відповідно до вказаної програми.

На початку кожного розділу коротко наведено основні теоретичні відомості, які проілюстровано достатньою кількістю прикладів, поданих із повним розв’язанням. Усі розділи, крім розділу ІV з алгебри та початків аналізу (який містить всього три параграфи), містять контрольні тести. В кінці кожного роз­ ділу запропоновано тестові завдання для самостійного виконання.

Для самостійного виконання у кожному розділі, крім розділу IV з алгебри і початків аналізу, запропоновано: 60 завдань із вибором однієї правильної відповіді; 5 завдань на встановлення відповідності (логічні пари); 20 завдань з короткою відповіддю; 5 структурованих завдань з короткою відповіддю та

5 завдань з повним розв’язанням. Розділ IV з алгебри і початків аналізу містить 20 завдань із вибором однієї правильної відповіді, 3 завдання на встановлення відповідності (логічні пари) і 8 завдань з короткою відповіддю.

Наприкінці посібника наведено ДВА тренувальні комплексні тести у форматі ЗНО рівня стандарту та ОДИН комплексний тест у форматі ЗНО профільного рівня. Ви можете пройти їх у своєму смартфоні або за допомогою комп’ютера, відсканувавши QR-код або перейшовши за посиланням http://abetka.in.ua/info/interactive.

 

До УСІХ завдань у кінці посібника подано відповіді.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики нелегке випробування, котре проходять як одинадцятикласники, так і випускники попередніх років, що бажають вступити у заклади вищої освіти.

Запропонований посібник допоможе вам самостійно або за допомогою викладача підготуватися до цього випробування. Спочатку потрібно засвоїти теоретичні відомості розділу, що вивчається, розглянути приклади розв’язування вправ та розв’язати контрольні тести. Після цього потрібно приступити до самостійного розв’язування тестових завдань. Спершу необхідно розв’язати завдання із вибором однієї правильної відповіді з чотирьох чи п’яти запропонованих. Після цього приступити до розв’язування вправ на встановлення відповідності. У цих вправах кожне завдання містить інформацію, яку позначено цифрами і буквами. Виконуючи завдання, необхідно встановити відповідність (утворити логічні пари). Далі пропонується розв’язати завдання із короткою відповіддю та структуровані завдання із короткою відповіддю. Відповіддю до цих завдань є ціле число або скінчений десятковий дріб. Після цього слід спробувати розв’язати досить складні завдання з повним розв’язанням.

Після опрацювання цього посібника для продовження підготовки до ЗНО, закріплення теоретичних відомостей пропонуємо серію з двох посібників:

а) «Математичний тренажер. Тестові завдання для підготовки до ЗНО та ДПА». Ці вправи дають змогу як за допомогою вчителя, так і самостійно закріпити теоретичний матеріал при опрацюванні тестових завдань та підготуватись до тестування у форматі ЗНО;

б) «Математика. Комплексні варіанти завдань у тесовій формі. 20 варіантів у форматі ЗНО». Посібник дає змогу закріпити Ваші знання та провести тренувальне пробне зовнішнє оцінювання. Він містить 20 варіантів типових завдань, що повністю відповідають специфікації ЗНО.

Для самоконтролю у згаданих вище посібниках подано відповіді до всіх вправ.

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

Сподіваюсь, що даний посібник допоможе Вам у нелегкій праці підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та тематичних контрольних робіт.

Усі вправи посібника «Математичний тренажер. Тестові завдання для підготовки до ЗНО та ДПА», що входить до комплекту к вправи контрольних тeстів, так і вправи зразків тестових завдань) відповідають типам вправ, запропонованих у даному посібнику. Тому пропоную вправи даного посібника розглянути разом з учнями під час класних занять, а вправи згаданого посібника давати, як домашнє завдання. Крім того посібник «Математичний тренажер. Тестові завдання для підготовки до ЗНО та ДПА» можна застосовувати, як тематичні тести у відповідних класах, здійснюючи пропедевтику підготовки до ЗНО.

Посібник «Математика. Комплексні варіанти завдань у тесовій формі. 20 варіантів у форматі ЗНО» складено за «парним» принципом: пари тренувальних тестів №1 і №2; №3 і №4 тощо відповідають один одному за темами і типами вправ. До всіх завдань тренувальних тестів з непарними номерами подано короткі, але вичерпні розв’язання, а також відповіді до всіх тестів. Маю надію, що «парний» принцип, за яким складено тренувальні тести, допоможе Вам раціонально використати час, відведений для підготовки до ЗНО. Так, наприклад, тренувальні тести з непарними номерами можна розглядати разом з учнями під час класних занять, а тренувальні тести з парними номерами давати, як домашні завдання.

Щиро вдячний вчителю­методисту Сисин Оксані Володимирівні, чия дружня допомога та цінні поради у процесі роботи над книгою сприяли її покращенню.

Автор

­